Latvia | Select other Country

Privātuma politika un sīkdatņu izmantošana


Privātums

Drošībai un kvalitātei ir liela nozīme ne tikai attiecībā uz Pharma Nord produktiem. Drošība ir ārkārtīgi svarīga arī mūsu mājas lapas apmeklētāju privātuma aizsardzībai.

Mēs vēlamies piedāvāt jums noderīgu un pilnvērtīgu informāciju. Zemāk jūs varat izlasīt, kādi ir mūsu sīkdatņu lietošanas principi, kādu informāciju mēs apkopojam un kā ar to rīkojamies.

Informācijas vākšana, izmantošana un aizsardzība
Jūsu datus Pharma Nord glabā droši aizsargātā datubāzē.

Atsevišķos gadījumos Pharma Nord var lūgt jums uzrādīt ne vien vārdu, dzīvesvietas un e-pasta adresi, bet arī citu informāciju, piemēram, kāds ir jūsu vecums vai cik bērnu ir jūsu ģimenē. Šādas ziņas mēs lūdzam sniegt un izmantojam vienīgi tam, lai varētu sūtīt jums tikai aktuālus jaunumus vai piedāvājumus. Šo papildinformāciju jūs varat sniegt vai nesniegt pēc saviem ieskatiem.

Jebkurā laikā jūs variet vērsties pie mums, lai noskaidrotu, kādus jūsu datus mēs glabājam, un nepieciešamības gadījumā lūgt labot šos datus. Ja šāda nepieciešamība rodas vai citu jautājumu gadījumā, lūdzam rakstīt mums šeit, vai arī sūtīt mums vēstuli, vai sazināties telefoniski:

Pharma Nord SIA
Kleistu iela 24, Rīga
LV-1067

Tālr.: 67441309

Informatīvie izdevumi
Pharma Nord informatīvie izdevumi informē lasītājus par jaunākajiem zinātniskiem pētījumiem un atklājumiem veselības traucējumu profilakses jomā, tajos tiek aplūkotas arī citas ar veselību saistītās tēmas. Informatīvo izdevumu abonentiem tiek sniegta arī informācija par Pharma Nord produktu īpašiem piedāvājumiem.

Pharma Nord sūta informatīvos izdevumus un aktuālos piedāvājumus e-pasta veidā tikai ar jūsu piekrišanu. Atteikties no šī pakalpojumu jūs varat jebkurā brīdī, nospiežot informatīvajā izdevumā attiecīgo saiti.

Ja jums ir jautājumi saistībā ar informatīvajos izdevumos publicētiem rakstiem vai aizskartām tēmām vai, ja jūs vēlaties paust savu viedokli par kādu jautājumu, lūdzams rakstīt mums, izmantojot attiecīgo saiti informatīvajā izdevumā.

Sīkdatnes

Kāpēc Pharma Nord raksta par sīkdatnēm?
Sīkdatnes nav jauna parādība, taču tagad visām Eiropas tīmekļa vietnēm jāsatur informācija par to, kādas sīkdatnes tiek sūtītas lietotāja datorā.

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus tīmekļa vietnes izvieto lietotāja datorā. Sīkdatnes pārraida tīmekļa serverim informāciju par lietotāja iestatījumiem, pieslēguma statusu tīmekļa vietnē, kā arī par to, kādā veidā lietotājs izmanto vietni. Citiem vārdiem sakot, vienas sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes funkcionēšanu, bet citas vāc informāciju, kas tiek izmantota tīmekļa vietnes darbības uzlabošanai.

Sīkdatņu noraidīšana
Pārlūkprogrammas iestatījumos var atslēgt sīkdatņu izmantošanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas būtiski samazina tīmekļa vietnes funkcionalitāti.

Tādēļ mēs jums iesakām atļaut sīkdatņu izmantošanu mūsu mājas lapā un ceram uz jūsu sapratni. Sīkdatnes ir nepieciešamas dažādu funkciju izpildei, kā arī tās palīdz uzlabot mājas lapas lietojamību.

Kā Pharma Nord izmanto sīkdatnes
Pharma Nord izmanto sīkdatni, kas ļauj tīmekļa vietnei atpazīt atkārtotus apmeklētājus. Šī sīkdatne darbojas ilgāk par vienu sesiju. Bez tam mēs izmantojam sīkdatni, kas parāda, kuras mūsu mājas lapas sadaļas jūs apmeklējat. Šī sīkdatne tiek izdzēsta, kad jūs aizverat mājas lapu. Minētās sīkdatnes sniedz mums noderīgu informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētību. Mēs izmantojam šo informāciju vienīgi mūsu mājas lapas lietojamības uzlabošanai.

Google Analytics
Bez tam Pharma Nord izmanto statistiskās analīzes rīku Google Analytics, kas ļauj mums izanalizēt, kā tiek izmantota mūsu mājas lapa. Tās ir trešo personu sīkdatnes, kuras ienāk no Google un pārraida informāciju Google serveriem ASV.

Vairāk informācijas par Google Analytics sīkdatnēm ir pieejams šeit