Meklēt

  Search Results

  Aizvērt

  ZINĀTNISKO PĒTĪJUMU DATUBĀZE – PHARMA NORD PAMATS
  Pharma Nord pētniecības nodaļa vienmēr ir lietas kursā par pēdējiem sasniegumiem pasaules nutriceitikas jomā. Zinātniskie pētījumi un raksti tiek rūpīgi reģistrēti un kataloģizēti nozares plašākajā pētniecisko darbu datubāzē, kas uz doto brīdi satur vairāk nekā 9000 zinātnisku uzziņu. Daudzi no minētajiem pētījumiem tika veikti ar pašas kompānijas preparātiem. Datubāze tiek regulāri papildināta ar jaunāko pētījumu publikācijām, kas attiecas uz Pharma Nord produkciju. Pētniecības nodaļas bibliotēka ir svarīgs darbarīks jaunu preparātu izstrādāšanai un esošo preparātu pilnveidošanai.

  Zinātnisko pētījumi datubāze
   

  Pharma Nord arhīvs

  200 PUBLICĒTU PĒTĪJUMU AR PHARMA NORD PREPARĀTIEM
  Bez daudziem zinātniskiem rakstiem un pētījumiem, kurus Pharma Nord izmanto kā pamatu jaunu preparātu izstrādāšanai un esošo preparātu pilnveidošanai, kompānija veikusi vairāk nekā 200 publicētu pētījumu ar pašas preparātiem. Šī pētnieciskā darbība ir pamats visai zinātniskajai dokumentācijai, kas ir ļoti svarīga Pharma Nord produkcijas panākumiem. Datubāze tiek pastāvīgi papildināta ar jauniem pētnieciskiem materiāliem.

   

  ZINĀTNISKĀS DARBĪBAS ATTĪSTĪBA
  Savas pastāvēšanas laikā Pharma Nord ir izveidojusi plašu starptautisku zinātnieku tīklu kardioloģijas, onkoloģijas, stomatoloģijas, ķirurģijas, dietoloģijas u.c. jomās. Šāda veida sadarbībai un pastāvīgam dialogam ar pētniekiem ir svarīga loma mūsu produkcijas attīstībā.

  Globuss - Mainīt pasauli ar selēnu

  PHARMA NORD UN ONKOLOĢISKO SLIMĪBU PĒTĪJUMI
  Cīņa ar vēzi ir viens no aktuālākajiem medicīnas zinātnes uzdevumiem. Kompānija Pharma Nord aktīvi piedalās starptautiskos pētījumos, kas ir veltīti onkoloģisko slimību profilaksei un ārstēšanai. Viens no lielākajiem un perspektīvākajiem projektiem šajā jomā ir starptautiskais pētījums PRECISE, kas fokusējas uz mikroelementa selēna profilaktiskajām īpašībām. Pharma Nord ir oficiālais selēna tablešu un neaktīvo placebo tablešu piegādātājs visam projektam, kurā piedalās 40000 cilvēki no Dānijas, Zviedrijas un Anglijas.

   

  PHARMA NORD UN SIRDS SLIMĪBU PĒTĪJUMI
  Pharma Nord aktīvi atbalsta zinātnieku centienus izstrādāt jaunas sirds slimību ārstēšanas metodes, it īpaši, ja šīs metodes ir vērstas uz dzīves kvalitātes paaugstināšanu tiem pacientiem, kuriem sava vecuma vai veselības problēmu dēļ trūkst koenzīma Q10. Starp Pharma Nord pētījumiem ir vērts piemīnēt Q-SYMBIO. Tas ir plašs daudznacionāls projekts, kura ietvaros pēta koenzīmu Q10 kā palīglīdzekli hroniskās sirds mazspējas ārstēšanā..

   

  ETALONA PREPARĀTS
  Pateicoties augstajai kvalitātei un dokumentāri apstiprinātajai bio-pieejamībai Pharma Nord ražotais koenzīma Q10 preparāts tiek uzskatīts par etalonu Starptautiskajā koenzīma Q10 asociācijā un ir pārbaudīts vairāk nekā 70 pētījumos. Preparāts tiek pārstāvēts tirgū vairāk nekā 20 gadus, kas apliecina tā drošību un nekaitīgumu.

   

  KONFERENCES UN SIMPOZIJI
  Jauni zinātniski dati parādās tik bieži, ka pastāv vajadzība organizēt regulārus simpozijus, uz kuriem sabrauc zinātnieki no visas pasaules, lai prezentētu pēdējos zinātnes sasniegumus. Kompānija Pharma Nord rīko šādus pasākumus pašas spēkiem vai sadarbībā ar citām organizācijām. Līdz šim tika organizēti simpoziji un konferences sakarā ar koenzīma Q10, konjugētās linolskābes un selēna pētījumiem.

   

  PATĒRĒTĀJU PIEREDZE
  Patērētāju pieredzei ir ļoti liela nozīme mūsu esošo preparātu pilnveidošanā un jaunu produktu ražošanā. Kaut gan patērētāju pieredzi nevar uzskatīt par “zinātnisku dokumentāciju”, tā sniedz ieskatu par preparātu lietošanas efektivitāti un drošību īsākā vai ilgākā laika posmā. Tāpēc Pharma Nord augsti vērtē patērētāju atsauksmes un lūdz aktīvi dalīties produkcijas lietošanas pieredzē.

  Sieviete laboratorijā

  Sieviete stāv laboratorijā

  Pārbauda, kā produkti izšķīst

  Ražošanas vieta