Meklēt

  Search Results

  Aizvērt

  Pharma Nord ir viens no vadošajiem Eiropas profilaktisko uztura bagātinātāju un dabīgo medikamentu ražotājiem. Kompānija izstrādā, ražo un realizē zinātniski pamatotus preparātus, kas atšķiras ar optimālu bio-pieejamību un drošību.

  Pharma Nord centrālā biroja attēls

  Pharma Nord pētniecisko darbu datubāze satur vairāk nekā 9000 zinātnisku pētījumu publikācijas. Daudzi no šiem pētījumiem ir veikti ar pašas kompānijas preparātiem. Datubāze ir pamats jaunu preparātu izstrādāšanai.

  Pharma Nord ražošanas bāze un centrālais birojs atrodas Dānijā. Kompānija veic savu darbību daudzās pasaules valstīs: tās preparāti ir pārstāvēti Eiropā, Tuvajos Austrumos, kā arī Āzijas un ASV strauji augošajos tirgos. 25 meitas uzņēmumi un 20 darījuma partneri pilda pārstāvju funkcijas.

  Pharma Nord ir privāta sabiedrība ar ierobežoto atbildību.

   

  DĀŅU KVALITĀTE
  Pharma Nord uztura bagātinātāji un dabīgie medikamenti tiek ražoti stingrā saskaņā ar Dānijas likumiem. Tā kā Dānijas likumdošana ir guvusi pelnītu cieņu citās valstīs, Pharma Nord nolēma paplašināt ražošanu Dānijā, nevis pārcelt daļu ražošanas ārpus valsts. Šis solis bija nepieciešams, lai apmierinātu strauji pieaugušo pieprasījumu pēc kompānijas produkcijas. Vojensas pilsētā, kas atrodas 50 km uz ziemeļiem no Dānijas-Vācijas robežas, šobrīd top jaunā rūpnīca, kurā tiek paredzēts ierīkot ražošanas un noliktavas telpas. Pateicoties ražošanas paplašināšanai Pharma Nord spēs trīskāršot gatavās produkcijas apjomu, nodrošinot optimālus apstākļus turpmākai attīstībai.

   

   Pharma Nord piesta attēls PAZĪSTAMS ZĪMOLS
  Pharma Nord preparāti ir kļuvuši par plaši pazīstamu zīmolu daudzās valstīs daļēji pateicoties raksturīgam iepakojuma dizainam un uz tā attēlotajai „kvalitātes zīmei” – stilizētam zeltainam miezerim, caur kuru var redzēt iepakojuma saturu. Svarīga loma preparātu atpazīstamībā ir arī to bio-koncepcijai. Patērētāji, izplatītāji un medicīnas speciālisti asociē šo zīmolu ar plašiem zinātniskiem pētījumiem, optimālu bio-pieejamību un drošību. Tieši šīs īpašības nodrošina Pharma Nord preparātu augsto konkurētspēju tirgū un tieši tās mudināja starptautisko Superzīmolu padomi nominēt Pharma Nord „Superzīmols 2007” prēmijai patērētāju tirgus jomā.

   

  NUTRICEITISKĀ RAŽOŠANA
  Kompānija Pharma Nord un dažas citas kompānijas, kas darbojas šajā nozarē, dibinājušas Nutriceitisko Ražošanu (NR) – nutriceitisko preparātu vadošo piegādātāju asociāciju. NR galvenais uzdevums ir satuvināt divas tālu stāvošas nozares – medicīnisko preparātu ražošanu un pārtikas produktu ražošanu. Nutriceitiskās Ražošanas vadītājs ir Svens Mosgaards, kompānijas Pharma Nord tehniskais direktors.

  Augļu un dārzeņu attēls

   

  PHARMA NORD VĒSTURE
  Kompāniju Pharma Nord dibināja 1981. gadā divi tagadējie īpašnieki – Īlijs Valins un Svens Mosgaards, kuri organizēja britu selēna preparāta importu. Ar laiku preparāts tika pilnveidots un ieguva nosaukumu Bio-Selenium®+Zinc, ar kuru tas tiek tirgots ar lieliem panākumiem līdz pat šai dienai.

  Kompānijas Pharma Nord pamatā esošā ideja bija mūsdienu raciona trūkumu kompensēšana ar uztura bagātinātājiem, kuriem piemīt augstas uzsūkšanās spējas un pierādīta efektivitāte. Šī ideja tika veiksmīgi īstenota tajā laikā vienīgajā preparātā Bio-Selenium®+Zinc un veicināja meitas uzņēmumu atvēršanu Zviedrijā, Anglijā un Somijā.

  Nākamo gadu gaitā kompānija Pharma Nord ir iemantojusi labu reputāciju kā novatorisks un tālredzīgs dalībnieks nutriceitikas tirgū. Pharma Nord kļuva par pirmo kompāniju, kas ieviesa koenzīmu Q10 Eiropas tirgū. Preparāts Bio-Quinone Q10 tika ieviests 1990.gadā un kopš tā laika kļuvis par vienu no vadošiem koenzīma Q10 produktiem visā pasaulē. Tas ir tikai viens no daudzajiem piemēriem, kas parāda kompānijas straujo virzīšanos tirgū, izmantojot pēdējos atklājumus jaunu produktu ražošanā.

  Šobrīd Pharma Nord preparāti ir pārstāvēti mazumtirdzniecībā 45 pasaules valstīs. Aptuveni 85% kompānijas produktu ir reģistrēti kā medicīniskie preparāti vismaz vienā vai vairākās valstīs. Tieši tāpēc visi preparāti bez izņēmumiem tiek ražoti saskaņā ar Labas zāļu ražošanas prakses (GMP) standartiem.

   

  PATEICĪBAS UN BALVAS
  Kompānija Pharma Nord bauda lielus panākumus un starptautisku atzinību pateicoties zinātniski pamatotai produkcijai un ekskluzīvai mazumtirdzniecībai caur aptiekām un specializētiem veikaliem. Savas pastāvēšanas laikā kompānija izpelnījās daudz goda balvas no nozares organizācijām un mazumtirdzniecības uzņēmumiem dažādos tirgos.

  Blistera attēls ar kapsulām

  DAŽAS NO BALVĀM, KAS TIKA PIEŠĶIRTAS KOMPĀNIJAI PHARMA NORD EIROPĀ

  Balvu attēls

  • Oeuvre Award (Balva par profesionāliem
   nopelniem): Nīderlandē, 2007.g.
  • Gada Superzīmols patērētāju tirgus
   jomā (nominācija) 2007.g.
  • Gada produkts Bulgārijā
  • Visinformatīvākā kampaņa
  • Primmuno: Visinovatīvākais produkts
   Beļģijā, 2009.g.
  • Labākais jaunums tirgū: Nīderlandē, 2009.g.
  • BioActive Q10: Labākais jaunais produkts, 2010.g.
  • Slim Duo: Gada produkts Portugālē, 2011.g.
  • Pharma Nord Nīderlande: Gada piegādātājs, 2012.g.
  • Bio-Quinon GOLD: Gada produkts Somijā, 2014.g.
  • Pharma Nord Somija: Gada piegādātājs, 2014.g.

  Gada produkts Nīderlandē
  Gada produkts Nīderlandē

   

  Bulgārijas balva

  CLA-T - Gada produkts Bulgārijā

  Sieviete stāv blakus stikla vitrīnai

  CLA-T - Gada produkts Portugālē

   Polijas balvu attēls

  CLA-T - Labākais produkts Polijā
  sešus gadus pēc kārtas (2007.-2012.)