Search for

  Search Results

  Close

   

  Rūpes par jūsu muskuļiem un nerviem

  Magnijs ir neaizstājama uzturviela, kas nepieciešama koncentrēšanās spējām, atmiņai, nervu sistēmai, muskuļiem, kauliem un zobiem. Pareiza muskuļu darbība un nervu impulsu pārnešana palīdz pārvarēt fiziskus un garīgus izaicinājumus, kas ir nepieciešami, ja dzīvojat aizņemtu dzīvi un reizēm novērojat “izdegšanas” pazīmes. 

  Katra Bioactive Magnesium tablete satur 200 mg magnija, kas iegūts no trim dažādiem avotiem (magnija acetāts 19 mg, magnija karbonāts 86 mg, magnija hidroksīds 95 mg). Šo trīs dažādu magnija sāļu komplekss ātri šķīstošajās tabletēs nodrošina augstu Bioactive Magnesium biopieejamību un to, ka pat cilvēki ar pazeminātu kuņģa skābumu spēj uzņemt nepieciešamo magnija daudzumu.

  Bioactive Magnesium lietošana ikdienā ir ērts veids, kā nodrošināt pietiekamu magnija daudzumu organismā. Zinātniskos pētījumos ir pierādīts, ka magnijs veicina:

  • kaulu un zobu veselību;
  • normālu nervu sistēmas darbību;
  • normālu muskuļu darbību un psiholoģiskās funkcijas;
  • elektrolītu līdzsvaru;
  • normālu olbaltumvielu sintēzi;
  • kā arī palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

  Bioactive Magnesium ir augstas kvalitātes produkts, kas ražots saskaņā ar Dānijas farmācijas nozares pamatnostādnēm. Higiēniskais blisteriepakojums aizsargā tabletes no gaisa un mitruma iedarbības.

  Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

  Piedalieties konkursā un laimējiet Bioactive Magnesium, 60 tab. iepakojumu!
   

  Katrs konkursa dalībnieks automātiski piedalīsies trīs izlozēs, kurās būs iespējams laimēt vienu no 12 Bioactive Magnesium, 60 tab. iepakojumiem. Lai piedalītos konkursā, atzīmējiet pareizās atbildes.
  Konkursa beigu datums: 2023. gada 31. augusts.

  Pirmā izloze notiks jūnija sākumā, un pirmo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2023. gada 15. jūnijam. 
  Otrā izloze notiks jūlija sākumā, un nākamo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2023. gada 15. jūlijam.
  Trešā izloze notiks augusta sākumā, un nākamo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2023. gada 15. augustam.
  Ceturtā izloze notiks septembra sākumā, un pārējo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2023. gada 15. septembrim.

  Balvas tiks izsniegtas uzvarētājiem personīgi vai nosūtītas pa pastu/ar kurjerpastu bez maksas. 

  Konkursa noteikumi

   

  Apsveicam aprīļa konkursa uzvarētājus:

  1. Viktorija Barone
  2. Anete Cielava
  3. Nikola Šuļja

  Pareizās atbildes: 
  1. Eļļa Bioactive Omega 7 sastāvā ir iegūta no: Normālu sirds darbību.
  2. Smiltsērkšķu eļļa palīdz rūpēties par ādas un gļotādu veselību, jo satur: A vitamīnu.

  Balvas (Bioactive Omega 7, 60 kaps.) tiks nosūtītas uzvarētājiem pa pastu.
  Paldies visiem, kas piedalījās!