Meklēt

  Search Results

  Aizvērt

  Apsveicam janvāra konkursa uzvarētājus:

  1. Jeļena Krēsle
  2. Uvis Uldis Pērkons
  3. Ineta Velpe

  Pareizās atbildes:
  1. D vitamīna nepietiekamību veicina: Pārmērīga uzturēšanās telpās.
  2. Kuru minerālvielu organisms nespēj uzsūkt bez pietiekama D vitamīna daudzuma? Kalciju.

  Balvas (D-Pearls 3000, 80 kaps.) tiks nosūtītas uzvarētājiem pa pastu.
  Paldies visiem, kas piedalījās!


   

   

  D-Pearls 3000 lietošana ikdienā ir ērts veids, kā nodrošināt pietiekamu D vitamīna līmeni organismā, lai uzturētu labu veselību. Zinātnisko pētījumos ir pierādīts, ka D vitamīns palīdz nodrošināt:

  • Normālu imūnsistēmas darbību 
  • Normālu muskuļu darbību 
  • Kaulu un zobu veselību 
  • Normālu kalcija uzsūkšanos

  D vitamīns šķīst taukos, tāpēc kapsulas ar eļļas šķīdumu ir efektīvākas nekā tabletes. D-Pearls 3000 ir ražots želatīna kapsulu („pērlīšu”) veidā, kas satur D3 vitamīnu, izšķīdinātu aukstā spieduma olīveļļā. Tas nodrošina labu uzsūkšanos.
  Organisms nespēj uzsūkt kalciju bez pietiekama D vitamīna daudzuma. Tāpēc, lietojot kalcija preparātus kaulu stiprināšanai, jāatceras arī par D vitamīna papildu uzņemšanu.

  Vislielāko D vitamīna daudzumu mēs gūstam no saules. Diemžēl Latvijas klimatiskajos apstākļos cilvēki izjūt šīs uzturvielas trūkumu gandrīz visa gada garumā. Citi faktori, kas veicina D vitamīna nepietiekamību, ir vecums, palielināts svars, saules aizsarglīdzekļu lietošana, pārmērīga uzturēšanās telpās, kā arī niecīgs D vitamīna saturs ikdienas uzturā. Nozīmīgākie D vitamīna avoti uzturā ir treknās zivis, zivju ikri, austeres, garneles. Aprēķināts, ka ar ēdienu mēs uzņemam tikai aptuveni 10% no nepieciešamā D vitamīna daudzuma.
   

  D-Pearls 3000 ir augstas kvalitātes produkts no Dānijas. Ražots Pharma Nord farmaceitiskā uzraudzībā, ievērojot metodes, kas tiek pielietotas medikamentu ražošanā. Higiēniskais blisteriepakojums aizsargā kapsulas no gaisa un mitruma iedarbības.

  Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
   

  Piedalieties konkursā un laimējiet D-Pearls 3000, 80 kaps. iepakojumu!
   

  Katrs konkursa dalībnieks automātiski piedalīsies divās izlozēs, kurās būs iespējams laimēt vienu no 9 D-Pearls 3000, 80 kaps. iepakojumiem. Lai piedalītos konkursā, atzīmējiet pareizās atbildes.
  Konkursa beigu datums: 2021. gada 28. februāris.

  1. Pirmā izloze notiks janvāra sākumā, un pirmo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2021. gada 15. janvārim. 
  2. Otrā izloze notiks februāra sākumā, un nākamo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2021. gada 15. februārim.
  3. Trešā izloze notiks marta sākumā, un pārējo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2021. gada 15. martam.

  Balvas tiks izsniegtas uzvarētājiem personīgi vai nosūtītas pa pastu/ar kurjerpastu bez maksas.