Meklēt

  Search Results

  Aizvērt

   

  Koncentrēta zivju eļļa normālas sirds darbības veicināšanai

  Bioactive Marin Plus ir zivju eļļas kapsulas, kas satur omega-3 nepiesātinātās taukskābes (eikozānpentaēnskābi, dokosaheksānskābi un citas). Omega-3 saturs galvenokārt ir viegli absorbējamo brīvo taukskābju veidā. Zivju eļļa ir koncentrēta, tāpēc ar samērā mazu kapsulu iespējams saņemt diezgan lielu omega-3 daudzumu. EPA un DHA veicina normālu sirds darbību*. 

  Produktam ir pievienota folijskābe un B12 vitamīns, kas veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu. Folijskābe veicina normālu asinsradi un mātes audu veidošanos grūtniecības laikā.

  *labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg EPA un DHA.

  Bioactive Marin Plus ir augstas kvalitātes produkts no Dānijas. Ražots Pharma Nord farmaceitiskā uzraudzībā. Higiēniskais blisteriepakojums aizsargā kapsulas no gaisa un mitruma iedarbības.

  Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

  Piedalieties konkursā un laimējiet Bioactive Marin Plus, 60 kaps. iepakojumu!


  Katrs konkursa dalībnieks automātiski piedalīsies trīs izlozēs, kurās būs iespējams laimēt vienu no 9 Bioactive Marin Plus, 60 kaps. iepakojumiem. Lai piedalītos konkursā, atzīmējiet pareizās atbildes.

  Konkursa beigu datums: 2023. gada 30. novembris.

  Pirmā izloze notiks oktobra sākumā, un pirmo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2023. gada 15. oktobrim.

  Otrā izloze notiks novembra sākumā, un nākamo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2023. gada 15. novembrim.

  Trešā izloze notiks decembra sākumā, un pārējo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2023. gada 15. decembrim.

  Balvas tiks nosūtītas uzvarētājiem pa pastu bez maksas.

  Konkursa noteikumi

   

  Apsveicam oktobra konkursa uzvarētājus:

  1. Iveta Babre
  2. Nataļja Gerasimova
  3. Jekaterina Ļevkoviča

  Pareizās atbildes:
  1. Omega-3 nepiesātinātās taukskābes veicina: Normālu sirds darbību.
  2. Bioactive Marin Plus satur zivju eļļu, kā arī: Folijskābi un B12 vitamīnu.

  Balvas (Bioactive Marin Plus, 60 kaps.) tiks nosūtītas uzvarētājiem pa pastu.
  Paldies visiem, kas piedalījās!