Meklēt

  Search Results

  Close

  Esam patiesi priecīgi, ka jūs vēlaties abonēt Pharma Nord informatīvo izdevumu! Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai turpmāk saņemtu jaunāko un interesantāko zinātniski pamatoto informāciju par veselību un uztura bagātinātājiem.

  dāvanu par informatīvā izdevuma abonēšanu mēs jums nosūtīsim Pharma Nord D-Pearls 3000, 80 kaps. iepakojumu. Lai mēs varētu piegādāt jums dāvanu, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, lūdzu, aizpildiet visus zemāk esošās veidlapas laukus.

  Ja jūs reģistrējaties Pharma Nord informatīvā izdevuma saņemšanai pirmo reizi, neaizmirstiet to apstiprināt, noklikšķinot uz saites e-pasta vēstulē, kuru saņemsiet pēc šīs veidlapas aizpildīšanas.

  Ja jau saņemat mūsu informatīvo izdevumu, vienkārši reģistrējieties šeit, aizpildot veidlapu, un jūsu bezmaksas D-Pearls 3000 iepakojums tiks nosūtīts tuvākajā laikā!

  NB! Piedāvājums ir spēkā, kamēr ir pieejamas dāvanas. Vienai mājsaimniecībai pienākas viena dāvana.
   
  D-Pearls 3000 ir mazas, mīkstas želatīna “perlītes”, kas satur 75 mikrogramus (3000 SV) D vitamīna. Pateicoties nelielam izmēram kapsulas var viegli norīt vai sakošļāt. Produkta sastāvā esošais D vitamīns ir izšķīdināts auksti spiestā olīveļļā, lai aktīvā viela labāk uzsūktos organismā.
  Latvijā ir pieejami preparāti D-Pearls, D-Pearls Mega un D-Pearls 3000 ar 20, 38 un 75 mikrogramiem D3 vitamīna. Tādā veidā jūs varat pielāgot D vitamīna devu atbilstoši gadalaikam, saules gaismas iedarbības intensitātei un jūsu personīgajām vajadzībām.

  Vairāk informācijas: https://www.pharmanord.lv/produkti/d-pearls-3000