Meklēt

  Search Results

  Aizvērt

  Drošībai un kvalitātei ir liela nozīme ne tikai attiecībā uz Pharma Nord produktiem. Drošība tiešsaistes vidē ir ārkārtīgi svarīga arī mūsu mājas lapas apmeklētāju privātuma aizsardzībai. Zemāk jūs varat izlasīt, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, kā sniedzam jums mērķtiecīgu informāciju un kādi ir mūsu sīkdatņu lietošanas principi.

  PRIVĀTUMA POLITIKA

  Kad jūs apmeklējat pharmanord.lv, mēs apstrādājam jūsu personas datus, kā aprakstīts tālāk. Šajā sakarā mēs esam jūsu personas datu pārzinis jurisdikcijā, kur tiek apkopota personīgā informācija. Jūs varat pieprasīt papildu informāciju par to, kā mēs apstrādājam un rīkojamies ar jūsu personas datiem, izmantojot mūsu kontaktformu šeit.

  Jums jebkurā laikā ir šādas tiesības:

  • Tiesības tikt aizmirstam – jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst visus jūsu personas datus, kas ir mūsu rīcībā, ja informācija ir neprecīza vai nepilnīga.
  • Tiesības saņemt informāciju – jums ir tiesības zināt, kāda personīgā informācija tiek apstrādāta, kā arī kā un kāpēc tā tiek apstrādāta.
  • Tiesības uz datu pārnesamību – saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārnestu un sniegtu jums jūsu personas datu elementus vispārpieņemtā un datorlasāmā formātā.
  • Tiesības tikt informētam – jums ir tiesības tikt informētām par personas datu vākšanu pirms šādu datu vākšanas.
  • Tiesības sūdzēties - jūs varat iesniegt sūdzību par to, ka mēs izmantojam personas datus datu aizsardzības speciālistam jūsu valstī.

  1. Kāda veida personas datus mēs apstrādājam un kādiem nolūkiem?

  Lielākajai daļai mūsu pakalpojumu nav nepieciešama jebkāda veida personas datu reģistrācija. Tomēr attiecībā uz dažiem no mūsu pakalpojumiem ir nepieciešams, lai jūs sniedzat mums noteiktu personīgu informāciju. Mēs varam izmantot savākto informāciju ar šādu nolūku:

  - Lai varētu sūtīt jums mūsu informatīvo izdevumu -  Pharma Nord „Veselības ziņas” (tikai ar jūsu piekrišanu):

  Pharma Nord informatīvā izdevuma mērķis ir informēt jūs par jaunākajiem uz pētījumiem balstītajiem atklājumiem uztura bagātinātāju un farmaceitisko produktu jomā.

  Jūs saņemsiet mūsu informatīvo izdevumu tikai pēc tam, kad būsiet apstiprinājis savu reģistrāciju jaunumu saņemšanai. Pharma Nord aizsargā jūsu informāciju un garantē, ka jūs vienmēr varat atteikties no šī pakalpojuma saņemšanas, izmantojot norādi informatīvajā izdevumā.

  Lai varētu nosūtīt jums mūsu informatīvo izdevumu, mums ir nepieciešams zināt jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi. Dažos gadījumos mēs varam ievākt arī citu informāciju. Piemēram, mēs varam lūgt jums sniegt informāciju par jūsu vecumu par to, vai jūsu mājsaimniecībā ir bērni. Šo informāciju mēs izmantosim tikai, lai pārliecinātos, ka jūs saņemat visatbilstošākos informatīvos izdevumus. Šī informācija tiks glabāta, kamēr jūs neatteiksieties no mūsu  informatīvā izdevuma.

  Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, izmantojot norādi kontaktiem informatīvajos izdevumos, ja jums ir kādi jautājumi par izdevuma saturu vai, ja vēlaties, lai mēs veltītu nākamo izdevumu kādai noteiktai tēmai.

  2. Kā mēs glabājam jūsu personas datus?

  Jūsu datus Pharma Nord glabā droši aizsargātā datubāzē. Kad jūs veicat pirkumu mūsu interneta veikalā, mēs nesaglabājam jūsu maksājumu informāciju. Visi maksājumi tiek veikti, izmantojot drošu savienojumu, kas nodrošina, ka jūsu maksājuma informācija nav pieejama nepiederošām personām.

  Atsevišķos gadījumos mēs varam ievākt arī citu informāciju. Piemēram, mēs varam lūgt jums uzrādīt jūsu vecumu un informāciju par to, vai jūsu ģimenē ir bērni. Šādas ziņas mēs lūdzam sniegt un izmantojam vienīgi tam, lai varētu sūtīt jums tikai aktuālus jaunumus. Šī informācija tiks saglabāta, kamēr jūs neatteiksieties no mūsu jaunumu saņemšanas.

  Ja vēlaties iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, labot savus personas datus vai atsaukt savu piekrišanu šādai apstrādei, lūdzu, sazinieties ar mums:

  SIA Pharma Nord
  Kleistu iela 24
  Rīga, LV-1067
  Latvija
  Tālr. 67441309

  3. Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

  - par informatīvā izdevuma abonementiem:

  Personīgā informācija, kuru jūs sniedzat, kad piekrītat saņemt Pharma Nord informatīvo izdevuma, tiks saglabāta, kamēr jūs neatteiksieties no informatīvā izdevuma saņemšanas. Atteikties no šī pakalpojumu jūs varat jebkurā brīdī, nospiežot informatīvajā izdevumā attiecīgo saiti.

  SĪKDATNES

  1. Kāpēc Pharma Nord raksta par sīkdatnēm?

  Sīkdatnes nav jauna parādība, taču tagad visām Eiropas tīmekļa vietnēm jāsatur informācija par to, kādas sīkdatnes tiek sūtītas lietotāja datorā.

  2. Kas ir sīkdatnes?

  Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus tīmekļa vietnes izvieto lietotāja datorā. Sīkdatnes pārraida tīmekļa serverim informāciju par lietotāja iestatījumiem, pieslēguma statusu tīmekļa vietnē, kā arī par to, kādā veidā lietotājs izmanto vietni. Citiem vārdiem sakot, vienas sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes funkcionēšanu, bet citas vāc informāciju, kas tiek izmantota tīmekļa vietnes darbības uzlabošanai.

  3. Sīkdatņu noraidīšana

  Pārlūkprogrammas iestatījumos var atslēgt sīkdatņu izmantošanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas būtiski samazina tīmekļa vietnes funkcionalitāti.

  Jūs varat viegli izdzēst visas datorā esošās sīkdatnes. Ja izmantojat dažādas interneta pārlūkprogrammas, varat izdzēst sīkdatnes katrā pārlūkprogrammā. Jūs varat izlasīt, kā to izdarīt, šeit:

  Internet Explorer
  Safari
  Google Chrome
  Firefox

  4. Kā Pharma Nord izmanto sīkdatnes

  Mēs izmantojam 3 dažādu veidu sīkdatnes. Zemāk jūs varat uzzināt vairāk par to, kā un kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes:

  4.1. Nepieciešamas sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes ir īpaši nepieciešamas mūsu vietnes funkcionalitātei. Mēs tās izmantojam, piemēram, lai nodrošinātu autorizēšanos un sekotu jūsu iepirkumu groza stāvoklim.

   

  Piemēri:  

  • Pharma Nord izmanto sesijas sīkdatnes mūsu interneta veikalā, lai varētu jums parādīt, ka esat ielogojies ar savu kontu sistēmā, kā arī parādītu jūsu iepirkumu groza saturu. Šīs sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas, aizverot logu vai pārlūkprogrammu.
  • Pārlūkprogrammas preferences.

   

  4.2. Statistikas sīkdatnes
  Pharma Nord izmanto statistikas sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāju pieredzi.
   

  Piemēri:

  • LogRocket reģistrē sesiju, lai palīdzētu izstrādātājiem atkļūdot sistēmu un uzlabot/optimizēt lietotāja pieredzi.
  • Vietējās statistikas sīkdatnes izmanto, lai izsekotu tam, kā lietotāji pārvietojas tīmekļa vietnē, un uzlabotu lietotāju pieredzi.
  • Bez tam Pharma Nord izmanto statistiskās analīzes rīku Google Analytics, kas ļauj mums izanalizēt, kā tiek izmantota mūsu mājas lapa. Vairāk informācijas par sīkdatnēm no Google Analytics ir šeit.
  • Mēs izmantojam arī sīkdatni, kas ļauj tīmekļa vietnei atpazīt atkārtotus apmeklētājus. Šī sīkdatne darbojas ilgāk par vienu sesiju.

   

  4.3. Mārketinga sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes izvieto trešo personu uzņēmumi, kuras tās izmanto, lai, piemēram, rādītu jums atbilstošas reklāmas un pielāgotu saturu. Tās var arī nodrošināt papildu funkcionalitāti, piemēram, ērtu autorizēšanos caur sociālajiem medijiem vai satura kopīgošanu.


  Piemēri:

  • Google marketing

  • Twitter

  • Facebook

  • Youtube

  • Linkedin

   

  DATU ŽURNĀLS

  Vietnē pharmanord.lv mēs izmantojam datu žurnālu. Šī informācija ir daļa no statistikas sistēmas, kuru izmanto, lai iegūtu statistikas ainu par apmeklētāju skaitu mūsu vietnē, viņu atrašanas vietu un kurā lapā viņi atstāj tīmekļa vietni.

  Datu žurnāls tiek izmantots tikai pharmanord.lv efektivitātes optimizēšanai.

   

  YOUTUBE API IZMANTOŠANA

  Pharma Nord izmanto YouTube API pakalpojumus, lai tīmekļa vietnē integrētu videoklipus no mūsu YouTube kanāla.
  YouTube pakalpojumu sniegšanas noteikumus varat izlasīt šeit.

   

  Svarīgi:


  Ja jums ir kādi jautājumi par šiem Noteikumiem un nosacījumiem vai jums ir nepieciešama palīdzība, jūs varat sazināties ar mums pa tālruni 67441309 katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00. Ar mums arī ir iespējams sazināties, aizpildot veidlapu šeit.