Vielmaiņas uzlabošana matu un nagu veselībai! 
 

Vai jums lūst un slāņojas nagi? Pastiprināti izkrīt mati vai šķeļas to gali? Iespējams, tas saistīts ar vielmaiņu un nepareizu vairogdziedzera darbību. Viens no galvenajiem mikroelementiem, kas veicina normālu vairogdziedzera darbību, ir selēns. Turklāt selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, bet kopā ar cinku palīdz uzturēt matu un nagu veselību. Kompleksā ar cinku un vitamīniem A, B6 un C šis mikroelements veicina arī normālu imūnsistēmas darbību.

Bioactive Selenium+Zinc sastāvā ir organiskas formas selēns (patentēts standartizēts ar selēnu bagātināts SelenoPrecise® raugs) ar augstu biopieejamību. Pētījumi pierāda, ka SelenoPrecise® raugam piemīt teicama uzsūkšanās spēja: 89% tajā esošā selēna absorbējas organismā. Bez selēna (SelenoPrecise®) Bioactive Selenium+Zinc sastāvā ir arī А, В6, С un Е vitamīni, kā arī cinks.

Augstas kvalitātes produkts no Dānijas. Ražots Pharma Nord farmaceitiskā uzraudzībā, ievērojot metodes, kas tiek pielietotas medikamentu ražošanā. Higiēniskais blisteriepakojums aizsargā tabletes no gaisa un mitruma iedarbības.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 

Piedalieties konkursā un laimējiet bezmaksas Bioactive Selenium+Zinc, 30 tab. iepakojumu!

 

Katrs konkursa dalībnieks automātiski piedalīsies divās izlozēs, kurās būs iespējams laimēt vienu no 6 Bioactive Selenium+Zinc, 30 tab. iepakojumiem. Lai piedalītos konkursā, atzīmējiet pareizās atbildes.

 

Konkursa beigu datums: 2019. gada 31. janvāris.

Pirmā izloze notiks janvāra sākumā un pirmo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2019. gada 14. janvārim. 

Otrā izloze notiks februāra sākumā un pārējo trīs balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti mūsu mājas lapā līdz 2019. gada 14. februārim.

Balvas tiks izsniegtas uzvarētājiem personīgi vai nosūtītas pa pastu/ar kurjerpastu bez maksas. 

 

KONKURSA JAUTĀJUMI!

Apsveicam novembra konkursa uzvarētājus:

 

1. Aleksandra Garoza

2. Arturs Stalažs

3. Ineta Velpe


Pareizās atbildes: 


1. Kāpēc ir īpaši ieteicams lietot D vitamīnu rudens un ziemas periodā?: D vitamīns palīdz uzturēt imūnsistēmas darbību.

2. Kādā iepakojumā tiek piedāvātas D-Pearls 3000 kapsulas: Higiēniskajā blisteriepakojumā.


Balvas (D-Pearls 3000, 80 kaps.) tiks nosūtītas uzvarētājiem pa pastu.

 

Paldies visiem, kas piedalījās! 

 

Konkursa noteikumi