Meklēt

  Search Results

  Aizvērt

  Blakusparādības
   

  Nevēlama blakusparādība ir nevēlama reakcija uz zālēm vai dabiskiem medicīnas preparātiem. Šādiem preparātiem vienmēr ir pievienota lietošanas instrukcija: informācija pacientam.
  Uztura bagātinātāji ietilpst Dānijas Veterināra un pārtikas dienesta darbības jomā un juridiski ir klasificēti kā pārtikas produkti, tāpēc uz tiem netiek attiecinātas blakusparādības. Tomēr dažreiz tie var izraisīt nevēlamu reakciju.
  Ja Jums rodas neparedzēti simptomi vai simptomi, kuri nav minēti lietošanas instrukcijā vai citā informatīvā materiālā, kas pievienots produktam, konsultējieties ar savu ārstu. Uzmanību: ja Jums rodas nopietna blakusparādība, nekavējoties sazinieties ar savu ārstu vai neatliekamās palīdzības dienestu.
  Jūsu ārsts var izlemt, vai ir nepieciešams mainīt Jūsu ārstēšanas veidu blakusparādības rašanās dēļ. Jūsu ārsts var arī ieteikt pārtraukt produkta lietošanu. Jūsu ārsts var ziņot par blakusparādībām, kā arī nodot zāļu iestādei attiecīgo informāciju no Jūsu medicīnas kartes, kas var palīdzēt šādai iestādei izvērtēt situāciju.

  Ir iespējams arī ziņot par nevēlamām blakusparādībām, griežoties aptiekā vai pa tiešo Zāļu valsts aģentūrā, izmantojot elektronisko veidlapu tās mājaslapā. Zāļu valsts aģentūras veidlapa ziņošanai par blakusparādībām ir pieejama šeit: https://www.zva.gov.lv/?id=613&sa=613&top=3

  Ja Jums ir jautājumi par nevēlamām blakusparādībām, tai skaitā par blakusparādībām no uztura bagātinātāju lietošanas, lūdzu, sazinieties ar Pharma Nord.