Pharma Nord   Veselības ziņas
- Tiem, kuri rūpējas par savu veselību

Cien./God. [NewsletterUserName]

Paldies, ka reģistrējāties „Veselības ziņu” saņemšanai no Pharma Nord.

Mēs kompānijā Pharma Nord augsti novērtējam Jūsu vēlmi uzzināt vairāk par mūsu produktiem un pētījumiem.

Kompānija Pharma Nord aktīvi piedalās starptautiskos pētījumos. Līdz šim ir publicēti vairāk nekā 300 zinātniskie raksti, atspoguļojot pētījumu rezultātus, kuros piedalījušies cilvēki un kas veikti ar Pharma Nord produktiem. Šajā ziņā Pharma Nord ir viena no vadošajām kompānijām pasaules mērogā.

Veicot ieguldījumu savā veselībā un slimību profilaksē, lietojot vitamīnus, minerālvielas utt., Jums, kā patērētājam, ir ārkārtīgi svarīgi, lai tabletes vai kapsulas, kuras Jūs plānojat lietot, nodrošina paredzēto iedarbību. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties produktus, kuru iedarbība ir apstiprināta ar dokumentiem.Pēdējā laika pētījumi selēna un koenzīma Q10 jomā

2012. gadā starptautiskā žurnālā par sirds veselību bija publicēts plaša mēroga zviedru zinātnieku pētījums. Pētījums ar nosaukumu KiSel-10 atspoguļoja SelenoPrecise un Bioactive Quinone Q10 GOLD lietošanas rezultātus 444 dalībniekiem vecumā no 70 līdz 88 gadiem.

Pēc šī dubultaklā placebo kontrolētā pētījuma pabeigšanas tika konstatēts, ka rezultāti dalībnieku grupā, kas saņēma koenzīmu Q10 un selēnu, bija ievērojami labāki nekā grupā, kuras dalībnieki saņēma neaktīvās placebo tabletes. Profilaktiska iedarbība bija novērota gan pacientu fiziskajā stāvoklī, gan viņu dzīves kvalitātē.

Pētījums Q-Symbio, kas tika pabeigts 2014. gadā, arī parādīja skaidru atšķirību starp pacientu stāvokli, kuri saņēma Bioactive Quinone Q10 GOLD, un to pacientu stāvokli, kuri saņēma placebo tabletes. Pētījums tika veikts 13 slimnīcās deviņās valstīs, un tas ir viens no lielākajiem pētījumiem, kas jebkad bija veikts ar koenzīmu Q10. Šis pētījums tika publicēts vienā no pasaulē populārākajiem žurnāliem par sirds veselību JACC.


 

Likumdošana neļauj kompānijai Pharma Nord rakstīt detalizētāk par konkrētiem šo pētījumu rezultātiem. Taču ir iespējams atrast vairāk informācijas par šo tēmu, izmantojot Google.

Vairāk informācijas par pētījumiem atradīsiet šeitDāņu ražošana

Pharma Nord ir 100% Dānijas uzņēmums, kura ražotnes atrodas Dānijā. Vārdkopai „Ražots Dānijā” var būt vairākas nozīmes, un bieži vien tā apzīmē faktu, ka produkts ir vienkārši iepakots Dānijā.

Kad mēs, Pharma Nord, rakstām „Izgatavots Dānijā", mēs ar to domājam pilnu produkcijas ražošanas ciklu, kas notiek mūsu rūpnīcā Vojensā. Tieši šeit mēs izstrādājam visus mūsu produktus un ražojam tos tablešu un kapsulu veidā.

Rūpnīcai ir atļauja medikamentu ražošanai, un tāpēc visi darba procesi notiek, ievērojot principus, kas tiek izmantoti zāļu izgatavošanā. Praksē tas nozīmē, ka gan izejvielas, gan gatavās tabletes un kapsulas ir pakļautas ļoti stingrai laboratorijas kontrolei. Iegādājoties mūsu rūpnīcā ražotus produktus, patērētāji var būt droši, ka tablešu un kapsulu saturs ir aktīvs un nesatur nevēlamās vielas, pat gadījumā, ja produkts ir nopirkts derīguma termiņa pēdējā dienā.
 

Skatīt visus produktus šeit


Īpaša uzmanība vērsta higiēnai

Visas Pharma Nord tabletes un kapsulas tiek iepakotas blisteros, kas nodrošina optimālu higiēnu un vienlaicīgi garantē produkta kvalitāti un iedarbību no pirmās līdz pēdējai tabletei vai kapsulai.

Tajā pašā laikā, pateicoties praktiskajam blisteriepakojumam, nepieciešamo produktu var viegli paņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā.

Skatīt video par kvalitāti un par Pharma Nord tablešu un kapsulu ražošanas principiem.