Pharma Nord   Veselības ziņas
- Tiem, kuri rūpējas par savu veselību

Читать по-русски

Jūs piedalījāties akcijā, kuras ietvaros bija iespējams pasūtīt bezmaksas grāmatu:

“Kā kontrolēt cukura līmeni asinīs un svaru”

Cien. lasītāj!
Pateicamies par izrādīto interesi un piedalīšanos akcijā, kuras ietvaros bija iespējams pasūtīt augstākminēto bezmaksas grāmatu. Ceram, ka Jums patika grāmata un Jūs uzzinājāt daudz jaunas, vērtīgas informācijas par veselību.

Kāpēc Jūs saņēmāt šo vēstuli? Uzņēmums Pharma Nord, kas ir viens no lielākajiem uztura bagātinātāju ražotāju Eiropā, tika izvēlēts kā viens no izdevēja “Veselība un zinātne” sadarbības partneriem. Savukārt izdevējs “Veselība un zinātne” publicēja augstākminēto grāmatu.

Medicīniskie pētījumi par bioloģisko pieejamību, nekaitīgumu un kvalitāti ir Pharma Nord ražošanas un attīstības stūrakmeņi. Vēlamies iepazīstināt Jūs ar mūsu augstākas kvalitātes produkcijas klāstu un pievērst jūsu uzmanību tam, ka daudzos grāmatā minētajos pētījumos bija izmantots Pharma Nord produkts – ChromoPrecise.

Šeit var iepazīties ar pēdējo informatīvo izdevumu par ChromoPrecise:

Vai nestabils cukura līmenis asinīs ir iemesls, kāpēc jūs nevarat normalizēt svaru?

Nekontrolējama tieksme pēc šokolādes un citiem saldumiem var būt skaidrojama ar svārstīgu glikozes līmeni asinīs. Vai jūs zinājāt, ka ChromoPrecise var palīdzēt uzturēt cukura līmeni asinīs normālā diapazonā? 

Vai jūs bieži jūtat izsalkumu jau drīz pēc ēšanas? Vai jums rodas nekontrolējama vēlme apēst kādu konfektīti vai šokolādes gabaliņu pēcpusdienā? Tas signalizē, ka jūsu smadzeņu un muskuļu šūnas nesaņem to darbībai nepieciešamo cukuru, un viens no iemesliem tam ir nestabils cukura (glikozes) līmenis asinīs. Normālos apstākļos cukurs tiek pārnests no asinsrites uz šūnām, kuras to izmanto kā “degvielu”. Ja šis mehānisms nedarbojas kā pienākas, šūnas nesaņem vajadzīgo cukura daudzumu.
Vai jūs zinājāt, ka ChromoPrecise lietošana var palīdzēt organismam uzturēt stabilu cukura līmeni asinīs? 

 

Vieglāk normalizēt svaru

Viena no priekšrocībām, ko sniedz stabils glikozes līmenis asinīs, ir kaloriju daudzuma samazināšana ikdienas uzturā, kas ļauj vienkāršāk kontrolēt svaru un atteikties no pārmērīgas cukura lietošanas bez īpašām pūlēm. Neveselīgas uzkodas starp ēdienreizēm ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēkiem ir tik grūti atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Izvairoties no nevajadzīgo kaloriju uzņemšanas, jums būs daudz vieglāk normalizēt svaru un uzturēt sasniegto rezultātu.


Vienīgais organiskais hroms uz rauga bāzes 

Pastāv būtiskas hroma produktu atšķirības kvalitātes ziņā. Viss ir atkarīgs no tā, cik efektīvi hroma avots uzsūcas organismā. Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) nonāca pie secinājuma, ka organiskais hroms uz rauga bāzes uzsūcas līdz pat 10 reizēm labāk nekā citi uztura bagātinātājos lietotie hroma paveidi, piemēram, hroma pikolināts vai hroma hlorīds.
Eiropas Savienībā vienīgais organiskais hroms uz rauga bāzes ir izejviela ar reģistrēto nosaukumu ChromoPrecise, ko izstrādājusi Dānijas farmaceitiskā kompānija Pharma Nord. Šo hroma raugu satur arī aptiekās pieejamais preparāts ar tādu pašu nosaukumu – ChromoPrecise. 
 

Dokumentēta kvalitāte

ChromoPrecise kvalitāti, drošību un efektivitāti dokumentāli pierāda virkne publicēto pētījumu. Agrāk patērētājiem nebija zināms, pēc kādiem kritērijiem jāizvēlas kvalitatīvs hromu saturošs preparāts. Pateicoties esošajai ChromoPrecise dokumentācijai patērētāji var būt pārliecināti, ka šis hroma paveids labi uzsūcas organismā un to var droši lietot.
 

Vairāk par ChromoPrecise


Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.