Search for

  Search Results

  Close

  Karjera

  Vai uzturzinātne Jums šķiet aizraujoša?
  Pharma Nord ir starptautiskā kompānija, kas nepārtraukti paplašinās. Mēs esam viens no vadošajiem Eiropas uztura bagātinātāju un profilaktisko, dabīgo medikamentu ražotājiem. Viens no galvenajiem mērķiem kompānijas attīstības stratēģijā ir veselīga dzīvesveida veicināšana, informējot sabiedrību par veselīga uztura nozīmi un piedāvājot augstas kvalitātes produktus, kuru efektivitāte ir apstiprināta zinātniskos pētījumos.

  Mēs piedāvājam interesantu, perspektīvu darbu ar projektiem, kas prasa dažāda veida zināšanas un kvalifikācijas. Sekojiet sludinājumiem mūsu mājas lapā un darba piedāvājumu portālos. Ja vēlamā vakance šobrīd nav pieejama, Jūs varat atsūtīt mums savu CV pēc savas iniciatīvas.

  Daudzi cilvēki skatās uz augšu

  Karjeras iespējas Dānijā
  Pharma Nord galvenais birojs atrodas Dānijā. Mūsu produkcija tiek izstrādāta un ražota rūpnīcā Vojenas pilsētā. Ražotne ir savienota ar laboratoriju, kas nodrošina kontroles pārbaudes, kā arī produktu izstrādi un pilnveidošanu.

  Mūsu administrācija atrodas Vejlē. No šejienes mēs koordinējam un sadarbojamies ar mūsu filiālēm daudzās pasaules valstīs: marketinga, loģistikas, pārdošanas, pētījumu, informācijas tehnoloģiju, kā arī grāmatvedības jomās.

   

  Karjeras iespējas citās valstīs
  Pharma Nord piedāvā izaicinājumiem pilnu un aizraujošu darbu ar labiem un uzticamiem kolēģiem. Nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas.

  Mēs galvenokārt meklējam ambiciozus pārdošanas un izglītošanas pārstāvjus, kā arī Online mārketinga speciālistus. Pharma Nord darbiniekiem jābūt ieinteresētiem veselības un veselīga dzīvesveida jomā un jābūt pietiekami ambicioziem strādāt cieši kopā ar Pharma Nord Dānijas galvenā biroja komandu.

   

  Vakances

  Jūs varat atsūtīt mums savu CV un motivācijas vēstuli pēc savas iniciatīvas, pat ja vēlamā vakance šobrīd nav pieejama.

  Gaidām Jūsu CV un motivācijas vēstuli pa pastu:

  Pharma Nord SIA
  Kleistu iela 24
  Rīga LV-1067

  Uz aploksnes lūdzam norādīt ”Pieteikums darbam”

  Par Pharma Nord

  Pharma Nord rūpnīcas attēls Dānijā

  Pharma Nord ir viens no vadošajiem Eiropas profilaktisko uztura bagātinātāju un medikamentu ražotājiem. Kompānijas galvenais birojs un ražotne atrodas Dānijā, bet 25 meitas uzņēmumi un 20 darījuma partneri pilda pārstāvju funkcijas dažādās pasaules valstīs. Kompānijas preparāti ir pārstāvēti Eiropā, Tuvajos Austrumos, kā arī Āzijas, Krievijas un ASV strauji augošajos tirgos.