Pharma Nord   Veselības ziņas
- Tiem, kuri rūpējas par savu veselību

Читать по-русски

Jūs piedalījāties akcijā, kuras ietvaros bija iespējams pasūtīt bezmaksas grāmatu:

“Kā kontrolēt cukura līmeni asinīs un svaru”
 

Cien. lasītāj!
Pateicamies par izrādīto interesi un piedalīšanos akcijā, kuras ietvaros bija iespējams pasūtīt augstākminēto bezmaksas grāmatu. Ceram, ka Jums patika grāmata un Jūs uzzinājāt daudz jaunas, vērtīgas informācijas par veselību.

Kāpēc Jūs saņēmāt šo vēstuli? Uzņēmums Pharma Nord, kas ir viens no lielākajiem uztura bagātinātāju ražotāju Eiropā, tika izvēlēts kā viens no izdevēja “Veselība un zinātne” sadarbības partneriem. Savukārt izdevējs “Veselība un zinātne” publicēja augstākminēto grāmatu.

Medicīniskie pētījumi par bioloģisko pieejamību, nekaitīgumu un kvalitāti ir Pharma Nord ražošanas un attīstības stūrakmeņi. Vēlamies iepazīstināt Jūs ar mūsu augstākas kvalitātes produkcijas klāstu un pievērst jūsu uzmanību tam, ka daudzos grāmatā minētajos pētījumos bija izmantots Pharma Nord produkts – ChromoPrecise.

Šeit var iepazīties ar pēdējo informatīvo izdevumu par ChromoPrecise:

 

Saslimstība ar cukura diabētu Eiropā pieaug satraucošā tempā. Diabēts var būt iedzimta slimība, kā arī dzīves laikā iegūta slimība. Piemēram, diabēts var rasties cilvēkam, kas neievēro pareiza uztura principus un tajā pat laikā neseko līdzi cukura līmenim asinīs ilgākā laika periodā.

Rakstā, kas publicēts žurnāla “Diabēts un veselība” 16.lappusē, ir teikts, ka mikroelements hroms var palīdzēt līdzsvarot cukura līmenis asinīs un atbrīvoties no tieksmes pēc saldumiem. Hroma papildu lietošana kā droša un dabiska stratēģija normāla cukura līmeņa uzturēšanai asinīs ir pilnīgi loģiska. Hroma efektivitāti šim mērķim apstiprina vairāki pētījumi, bet lielāki un detalizētāki pētījumi var vēl vairāk paplašināt šī mikroelementa pielietošanas potenciālu.

Lasīt tālāk

 

Nestabils cukura līmenis asinīs – kā hroms var palīdzēt?

Hroms ir mikroelements, kas aktīvi piedalās ogļhidrātu vielmaiņas un glikozes (cukura) līmeņa asinīs regulēšanas mehānismos. Kopā ar insulīnu tas pārnes cukuru no asinsrites uz šūnām, kur cukurs piedalās enerģijas vielmaiņā. Ar pārstrādātiem produktiem, īpaši rafinētajiem ogļhidrātiem, mēs uzņemam daudz kaloriju, bet neuzņemam optimālu uzturvielu daudzumu.

Jo vairāk cilvēks uzturā lieto cukuru un rafinētos produktus, jo lielāka varbūtība, ka viņa organismam pietrūkst hroma. Ar vienu produktu porciju ar zemu ogļhidrātu saturu organismā nonāk ne vairāk kā 2 mikrogrami hroma.

Ņemot vērā hroma nozīmīgo lomu cukura līmeņa asinīs regulēšanā, papildu šā mikroelementa uzņemšanu farmaceitisko preparātu formā var īpaši rekomendēt cilvēkiem, kuri neievēro veselīga uztura principus, kā arī tiem, kuriem ir liekais ķermeņa svars un nestabils cukura līmenis asinīs.

Pacientiem ar 2.tipa cukura diabētu, kuriem ir nepietiekams hroma daudzums asins serumā, ir grūtāk kontrolēt glikozes līmeni asinīs, kā arī grūtāk zaudēt lieko ķermeņa svaru.

 

Ne visi hroma preparāti ir vienādi efektīvi

Tā kā hroms ir mikroelements, tas ir nepieciešams mūsu organismam tikai mikroskopiskos daudzumos (no 50 līdz 200 mikrogramiem dienā atkarībā no vecuma un konkrētām saslimšanām). Tomēr nelielais daudzums nekādā mērā nemazina tā nozīmīgumu. Kopumā organismam ir diezgan sarežģīti izmantot šo mikroelementu.

Kā atzīmē Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) komisija, hroma uzsūkšanās no neorganiskajiem avotiem un pārtikas produktiem ir ļoti zema, proti, 0,5-2% (no neorganiskajiem avotiem) un 0,5-3% (no pārtikas produktiem).

Savukārt organiski saistīta hroma, kas iegūts no rauga, bagātinot to ar hromu (ChromoPrecise), uzsūkšanās iz aptuveni 10 reizes efektīvāka.

Normāla cukura līmeņa uzturēšanai asinīs EFSA visā ES šobrīd ir apstiprinājusi tikai vienu organiski saistīta hroma avotu, ko iegūst no rauga, kas ir bagātināts ar hromu.

Vairāk informācijas par ChromoPrecise (kas satur ChromoPrecise raugu) jūs varat atrast šeit:

Lasīt tālāk