Pharma Nord   Veselības ziņas
- Tiem, kuri rūpējas par savu veselību

Читать по-русски

Jūs piedalījāties akcijā, kuras ietvaros bija iespējams pasūtīt bezmaksas grāmatu:

“Q10 – labas veselības un ilga mūža ķīla”

Cien. lasītāj!
Pateicamies par izrādīto interesi un piedalīšanos kompānijas “Veselība un zinātne” organizētajā akcijā, kuras ietvaros bija iespējams pasūtīt augstākminēto bezmaksas grāmatu. Ceram, ka Jums patika grāmata un Jūs uzzinājāt daudz jaunas, vērtīgas informācijas par veselību.

Kāpēc Jūs saņēmāt šo vēstuli?
Uzņēmums Pharma Nord, kas ir viens no lielākajiem uztura bagātinātāju ražotāju Eiropā, tika izvēlēts kā viens no izdevēja “Veselība un zinātne” sadarbības partneriem. Savukārt izdevējs “Veselība un zinātne” publicēja augstākminēto grāmatu.

Medicīniskie pētījumi par bioloģisko pieejamību, nekaitīgumu un kvalitāti ir Pharma Nord ražošanas un attīstības stūrakmeņi. Vēlamies iepazīstināt Jūs ar mūsu augstākas kvalitātes produkcijas klāstu un pievērst jūsu uzmanību tam, ka daudzos grāmatā minētajos pētījumos bija izmantots Pharma Nord produkts – Bio-Quinone Active Q10 GOLD.

Viss process notiek mikroskopiskās “spēkstacijās”, un zinātnieki ir atklājuši veidu, kā uzturēt šo procesu arī gadiem ejot.

Nesen žurnālā “Sirds un veselība” publicētajā rakstā ir teikts, ka sirdij ir nepieciešams milzīgs enerģijas daudzums, lai nodrošinātu optimālu darbību. Sirds ir viens no ķermeņa darbīgākajiem orgāniem, tādēļ sirds muskuļa šūnām (tāpat kā visām citām šūnām) ir svarīgi, lai to mikroskopiskās “spēkstacijas” – tā saucamie mitohondriji nepārtraukti, dienu un nakti ražotu enerģiju. Šo rakstu var izlasīt šeit.

 

Koenzīms Q10

Muskuļu šūnas parasti satur vairāk mitohondriju nekā citas šūnas, jo tām ir nepieciešams ļoti daudz enerģijas. Mitohondrijos ir atrodams vitamīniem līdzīgs savienojums koenzīms Q10. Zinātnisku pētījumu gaitā tika konstatēts, ka visaugstākā šī savienojuma koncentrācija ir tieši sirds muskuļa šūnās.

Pieejams arī uztura bagātinātāja veidā

Cilvēka organisms pats spēj sintezēt koenzīmu Q10. Turklāt noteiktu šīs vielas daudzumu mēs saņemam kopā ar uzturu. Bez tam koenzīmu Q10 var lietot uztura bagātinātāja veidā kā, piemēram, Bio-Quinone Active Q10 Gold 100 mg. Daudzi cilvēki dod priekšroku uztura bagātinātāju lietošanai, jo organisma spēja ražot koenzīmu Q10 ar vecumu samazinās.
 

Palīdz samazināt nogurumu

Bio-Quinone Active Q10 Gold 100 mg satur koenzīmu Q10, kas ir identisks dabīgajam, un C vitamīnu, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Šis uztura bagātinātājs ir iekarojis milzīgu popularitāti pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēku vidū, kuri vēlas uzturēt savu enerģijas līmeni visa mūža garumā.

Zinātnieku izvēle

Pirms dažiem gadiem Amerikas kardiologu kolēģijas žurnālā “Sirds mazspēja” (Heart Failure) tika publicēts revolucionārais pētījums Q-Symbio. Pētījumā piedalījās 420 cilvēki, kuri lietoja Bio-Quinone Active Q10 Gold 100 mg kapsulas vai arī vizuāli līdzīgas kapsulas ar neaktīvu vielu (placebo). Zinātnieki šim pētījumam izvēlējās tieši Bio-Quinone Active Q10 Gold 100 mg, jo šī produkta biopieejamību un nekaitīgumu apstiprina zinātniskā dokumentācija.
 

Vairāk informācijas par Bio-Quinone Active Q10 Gold 100 mg